Bolavá záda

28.07.2018

💪🏼
-----------
💪🏼Po protažení musí být i zpevnění💪🏼
Moje nej na ty bolavá záda😀👌🏼
1. Cvik protažení zad pěnovým válcem. Posaďte se na podlahu s nohama nataženýma rovnoběžně před sebou. Mírně pokrčte kolena, aby chodidla ležela celou plochou na zemi. Za záda - pod bedra- si dejte pěnový válec. Na válec si opatrně lehněte. Nadzvednete boky a hýždě z podlahy a zároveň pokud potřebujete, udělejte několik krůčků dopředu, aby válec přejel po zádech nahoru. Ruce dejte za hlavu, dychejte při cvičení. Nezdrazujte dech. Protahujeme vzpřimovače páteře. 1 minutu masírujeme, pak si udělejte pauzu a pak masáž zopakujte.
Nezadřzujte dech!!!
Cvik 2. Leh na břiše. Položíme si gumu naplocho přes lopatky a držíme ho napnutý a stabilizujeme lopatky. Nádech: protáhneme se od temene až po kostrč do délky. Výdech: zvedneme z podložky břicho, hlavu, ramena a paže. Guma zůstává
stále napnutá. Nádech: protáhneme páteř ještě o něco víc do délky. Výdech: spustíme hlavu, ramena a paže opět k podložce. Pás napnutý. Opakujeme 3-5x Protahujeme záda, prsní svaly a posilujeme svalstvo paží a lopatek.
3.cvik TRX - veslování Opřete se o paty a tělo zpevněte do obráceného prkna. Přitahujete se nahoru v TRX , jak to vidíte na videu. Ze začátku stačí 5 opakování a později zvyšujete na 10x, můžete udělat i 3 série.
Všechny videa, typy, triky, recepty na blogu happy body😊.
Krásný den všem☀
Video @vendx
Partner a nej doplňky @ladylabgirl
Trenérka @mercovalucie
Vlasy @vladkynevsechmori
💋
💋
💋