m.e.g_maskova

19.01.2018

Můj plán byl zcela jasný.Stáhnout se malinko do ústraní.Ač to možná tak nevypadá, jedu hodně měsíců na 100% a moje baterky jsou vybité.Spis jsem ko🤦🏼‍♀️😀
A krom toho že jsem malinko"magor"😂na úklid-čistotu, jsem taky asociál🙈Je to tak... Takže pro ty co mě potkávají i v zimě v obchodě v brýlích přišlo vysvětlení😀. Není namyšlená😀Jen 🤷🏼‍♀️...Nicméně, jak Vám sem často píšu, když my plánujeme pan Bůh se směje.
A včera přišla myšlenka od mého úžasného brášky❤️točit videa na youtube.
O mém blogu, který celý bude o vztazích, příbehách co se okolo mě staly a charity...🙌🏼🙏🏻🙌🏼
Jelikož jsem pojala charity jinak a jsem na to zatím jen se Zuzu, je opravdu těžké vydělat velké částky na přístroje a vybavení. Je nám hodně slibováno,ale znáte to🤷🏼‍♀️🙈Kde nic tu nic...A pokud tomu youtube videa pomohou-Vám-Charity-budou vás bavit-získáme tím nové sponzory-produkty jdu do toho.👸🏼🙏🏻🤦🏼‍♀️😊😀
Jedna z mých holek aktivně sehnala člověka, který na youtube připravuje videa a už příští týden jdeme točit😀🤦🏼‍♀
Věřte mi nebo ne, ale dělám to jen protože to snad pomůže tomu čemu věřím v tom co dělám.🙏🏻
V prvním videu bych Vám chtěla říct něco málo o tom co dělám, jak to vše vzniklo, jak to funguje a představit Vám blog(o co půjde).první článek na blogu, který se bude jmenovat Pravidla.
Budu moc ráda za vaše sdílení, názory, zapojení na charity eshopu🙏🏻Atd.
A slibuji, že když to nebude úplný propadák v což věřím a doufám🙏🏻😀
Jednou týdně Vám vždy hodím seznámení o novém příspěvku na mém blogu a charity (akcích, sponzorech, co jsme předali, co jsme zvládly, jaký nový cíl máme atd.)
Takže-já-blonďatá asociálka😂-už brzy-na blogu a youtube😀...


Napsala 9. července 2017